kursy

nurkowania

cypr

przeżyj fantastyczną przygodę i poznaj podmorski świat


Miliony ludzi nauczyły się nurkować i odkrywają cuda podwodnego świata. Zawsze chciałeś nurkować, przeżyć morską przygodę i zobaczyć świat głębin? Zrób kurs nurkowania – Cypr czeka na Ciebie!

Dlaczego Cypr

Jeśli chodzi o kurs nurkowania Cypr oferuje jedne z najlepszych warunków do nauki tego sportu na świecie. Ciepłe wody Morza Śródziemnego charakeryzują się niezwykłą turkusową barwą. Krystalicznie czysta woda zapewnia znakomitą widoczność wraz z bogactwem życia morskiego. Ośmiornice, mątwy, koniki morskie i oczywiście nasze piękne zielone żółwie to najsłynniejsze znaki rozpoznawcze miejsc nurkowych na Cyprze.

Dlaczego PADI

Szkolimy naszych kursantów w federacji nurkowej PADI. Bez względu na to, gdzie nurkujesz, Twój certyfikat nurka PADI zostanie rozpoznany i zaakceptowany. W rzeczywistości podczas większości przygód nurkowania będziesz otoczony innymi nurkami PADI, którzy dokonali tego samego wyboru certyfikacji, co Ty – trenując z największą na świecie i najbardziej szanowaną organizacją nurkową.


dla początkujących

pierwsze nurkowanie
Pierwsze nurkowanie

Zanurkuj z instruktorem i sprawdź czy nurkowanie jest dla Ciebie. Jeżeli tak, to pierwsze nurkowanie kursu podstawowego masz już zaliczone.

kurs nurkowania cypr
Kurs podstawowy

Naucz się nurkować do głębokości 18m z certyfikatem płetwonurka PADI Open Water Diver. Twoja podwodna przygoda zaczyna się teraz.

następny poziom

kurs nurkowania advanced
Kurs zaawansowany

Poszerzaj kwalifikacje o nowe umiejętności nurkowe. Zanurkuj na wrakach do głębokości 30m.

kurs nitrox
Kurs NITROX

Jest to jedna z bardziej popularnych specjalizacji PADI. Nurkuj dłużej i bezpieczniej na mieszance NITROX.

Dlaczego z Easy Divers

Wszystkie szkolenia PADI organizowane przez Easy Divers Cyprus są prowadzone w małych grupach, z reguły tylko jeden lub dwóch kursantów na każdego instruktora. Takie podejście zapewnia bardzo wysoki poziom osobistej uwagi i najlepsze możliwe środowisko uczenia się dla Ciebie, studenta.

Doświadczenie: 20 lat na rynku
Reputacja: PADI 5 Star IDC

Wszystko w cenie, czyli co zawiera kurs

W cenie: materiały szkoleniowe eLearning po polsku
W cenie: wypożyczenie kompletu sprzętu nurkowego
W cenie: Certyfikat nurkowy PADI z Twoim zdjęciem

W prezencie: ubezpieczenie nurkowe DAN
W prezencie: transfery z/do hotelu
W prezencie: segregator z logo Easy Divers